Zázemí

Jezdecký areál nabízí cca 50 stálých boxu a další 50 mobilních boxů pro jezdecké závody. V zázemí je k dispozici 45 šatních skříněk pro všechny členy. Sedlovna, zázemí pro praní věcí na koně. Dále pak klubovna s kanceláří, zasedací místností a bytem pro personál. Dále je k dispozici renovované sociální zázemí pro závodníky i návštěvníky. Po dobu závodů je zajištěno občerstvení v krytém přístřešku včetně dětského koutku. Součásti areálu je venkovní tribuna a zároveň krytá V.I.P. tribuna pro partnery a funkcionáře jezdeckého klubu. Pro koně je k dispozici krytý kolotoč, venkovní výběhy (v areálu i mimo areál a však v jeho blízkosti). Dále je možné využít krytou halu, a dvě venkovní kolbiště.

Počátkem roku 2021 jsme rozšířili opracoviště, tak abychom zajistili větší a bezpečnější prostor pro přípravu.

Celkově tedy areál disponuje kolbiště o délce 80 x 67 m a opracovištěm 25 x 67 m.  K dispozici je i jezdecká hala o rozměrech 18 x 67 m.

Jaro roku 2020, kdy byli začátek sportovní sezóny ovlivně pandemie Covidu 19, jsme využili k opravě kolotoče pro koně. Opět jsme většinu prací realizovali svépomoci.

V průběhu sezóny 2017 bylo pořízeno dalších 20 mobilních boxů. Celková kapacita našich závodních boxů se pohybuje kolem 50 boxů.

Zároveň jsme v rámci téhož roku rekonstruovali prostor občerstvení pro všechny návštěvníky, jezdec, ošetřovatele i funkcionáře.

V roce 2016 byla rozšířena kapacita závodních boxů o 26 stabilních boxů.

Celkový kapacita areálu i včetně mobilních boxů externích společností se pohybuje kolem 250 boxů.

Následně jsem upravovali sociální zázemí a sprchy pro závodníky.

 

 

V roce 2015 jsme realizovali změnu povrchu kolbiště. Původní travnaté bylo nahrazeno novým pískovým. Jedná se o křemičitý písek s geotextílií.

Většinu činností jsme realizovali svépomoci.

Díky této změně nám v areálu vzniklo jedno s největších pískových kolbišť v České republice.