Současnost

Jezdecký klub Opava – Kateřinky v 21.století 

  V současné době patří jezdecký klub Opava – Kateřinky mezi elitu v parkúrovém skákání v České republice. Je pořadatelem významných jezdeckých závodů, kterých se zúčastňují stovky závodníků z celé republiky a rovněž i zahraniční jezdci nejsou na našich kolbištích výjimkou. Jsme členem Asociace Českého skokového poháru a tudíž patříme mezi dvanáct nejlepších pořadatelů v naší zemi, u nichž se pořádají jednotlivá kola Českého skokového poháru. Touto prestižní sportovní akcí se samozřejmě významně podílíme na sportovně – kulturním vyžití města Opavy a i díky tomuto je veškerá naše činnost pod záštitou magistrátu města.   

 

Dekorování Velké ceny Opavy

Samozřejmě i přes tyto velmi dobré výsledky neusínáme na vavřínech a stále se snažíme modernizovat zázemí jezdeckého klubu, abychom mohli držet krok s elitou. Budujeme nové a pohodlnější boxy, které nabídnou lepší pohodlí našim sportovním partnerům.

 Rovněž myslíme i na zázemí jezdců, pro které jsme díky našim sponzorům zrekonstruovali klubovnu. Ta se stala příjemným místem, kde v průběhu závodů jezdci naleznou klid a odpočinek spolu s výborným jídlem zdejších kuchařek.